O nás

A Studio už niekoľko rokov navrhuje a zhmotňuje predstavy a sny svojich klientov o jedinečnom bývaní.

 

Navrhnúť, zariadiť dom, byt alebo komerčný priestor je časovo i organizačne nesmierne náročné.

 

Profesionálnym prístupom s využitím našich znalostí sa snažíme poskytnúť klientom v spleti ponúk a možností to najestetickejšie a najvýhodnejšie riešenie. Naši dizajnéri kombinujú funkčnosť s nadčasovým dizajnom. Je však dôležité povedať, že vždy akceptujeme individualitu každého nášho klienta. Všetky jeho požiadavky zapracujeme tak, že výsledok je našou vizitkou, ktorá ale predstavuje klientove splnené sny o bývaní.

 

Nikdy nezabúdame na fakt, že naše realizácie vytvárame pre skutočných ľudí. Akceptujeme požiadavky štýlu, či už je minimalistický, organický alebo rustikálny. Všetky sú zaujímavé a pre náš tím sú výzvami, ktoré rieši rozumom a srdcom.

 

O svojich skúsenostiach, maximálnom nasadení a riešení požiadaviek môže písať každý dizajnér. Avšak, nie za každým dizajnérom stojí množstvo realizovaných projektov pre súkromnú aj firemnú klientelu a desiatky spokojných klientov.

 čítajte viac

Mojím snom bolo mať obývačku, ktorá by vyjadrovala moje JA a v ktorej by som sa cítila príjemne nie len ja, ale aj moja návšteva. A STUDIO splnilo toto prianie nad moje očakávania. Vytvorilo plne funkčný priestor rešpektujúc aktuálne...

Čítať viac