Kancelárske priestory

 

Interiér kancelárie a dobré pracovné prostredie k zvyšovaniu efektivity vás aj vašich zamestnancov. Výber kvalitných materiálov a funkčného nábytku je dôležitým faktorom pri zariaďovaní kancelárskych priestorov. Nezabúdame ani na osvetlenie celého priestoru, umiestnenie jednotlivých kusov nábytku. Vieme totiž, že tam, kde sa človek cíti dobre, je aj tá náročnejšia práca vykonaná rýchlo a dobre.

Ak je aj pre vás dôležité zariadiť kanceláriu tak, aby efektivita vašich výkonov stúpala, je potrebné zariadiť kanceláriu účelne podľa potrieb pracovníkov. To im zaručí dostatočné pracovné pohodlie, súkromie a vhodnú klímu pre výkon svojej práce.

Nikdy netreba zabúdať ani na to, že vzhľad kancelárie vypovedá o spoločnosti samotnej. Prvý dojem už totiž nezmeníte.

Nadštandardné kancelárie


Nadštandardný nábytok je určený pre tých, ktorí kladú vysoké nároky pri vytváraní pracovného prostredia nielen na funkčnosť, ale aj na estetiku a použité materiály. Tento nábytok je určený hlavne pre reprezentačné účely vedúcich, manažérskych pracovníkov a riaditeľov.

Štandardné kancelárie


V spolupráci s výrobcom nábytku sme navrhli dva rady kancelárskych nábytkov PREMIUM. Tieto poskytujú jednoduchý, účelný a cenovo prijateľný nábytok. Je určený nielen do menších priestorov, ale je možné použiť ho aj do veľkoplošných kancelárií.

Mojím snom bolo mať obývačku, ktorá by vyjadrovala moje JA a v ktorej by som sa cítila príjemne nie len ja, ale aj moja návšteva. A STUDIO splnilo toto prianie nad moje očakávania. Vytvorilo plne funkčný priestor rešpektujúc aktuálne...

Čítať viac