Obchody a reštaurácie

 

Čím vás obchod a reštaurácia láka dovnútra? Prečo je vám niektorý príjemný a v druhom sa cítite "cudzo"? Tak ako domov, aj miesto vášho podnikania musí mať svoju dušu, vyžarovať harmóniu, byť funkčné a príjemné. Tak ako obchodné priestory, tak aj reštaurácie majú diametrálne odlišný účel od domova, od interiéru ako takého.

Dobré jedlo a tovar síce A STUDIO nezabezpečí, s čím vám však dokáže tím našich odborníkov pomôcť, je kompletný dizajn exteriéru aj interiéru Vašej reštaurácie aj obchodnej prevádzky.

Reštaurácie


Dobré jedlo, pohodlné sedenie, príjemné stolovanie. Každá reštaurácia má svoju atmosféru. Či už moderný štýl alebo osvedčená klasika, v každej reštaurácii sa dá vhodnou koncepciou vyčarovať všetko to, na čo bude váš hosť spomínať v dobrom.

Obchody


S čím Vám dokážeme pomôcť, je kompletný dizajn interiéru i exteriéru Vášho obchodu. Poradíme, alebo navrhneme výrobu nábytku, vhodného osvetlenia, doplnkov.

Mojím snom bolo mať obývačku, ktorá by vyjadrovala moje JA a v ktorej by som sa cítila príjemne nie len ja, ale aj moja návšteva. A STUDIO splnilo toto prianie nad moje očakávania. Vytvorilo plne funkčný priestor rešpektujúc aktuálne...

Čítať viac