Obývacie izby

 

Obývačka je srdcom každej domácnosti. Je to miesto, kde sa stretávajú všetci členovia rodiny. Za účelom vzájomného trávenia času, hľadajú oddych alebo zábavu. Z tohto hľadiska je potrebné veľmi zodpovedne pristúpiť k výberu nábytku, farieb a doplnkov, aby tento priestor pôsobil nielen funkčne, ale aj esteticky vzhľadne.

V každom štýle, či už je to klasický alebo rustikálny, sa nachádza nesmierne množstvo detailov, ktorými sa celý interiér dá vyzdvihnúť. Je dôležité, aby dizajn a celá obývačka pôsobila harmonicky, pohodlne, ale hlavne, aby v nej bolo cítiť domov.

Moderná obývačka


Moderná neznamená strohá. Priestor pracuje s jednoduchými líniami nábytku, ale rafinovane využíva svetlo a rôzne druhy nasvietenia. Tvarovú jednoduchosť vyvažuje mix textúr a farebnosť doplnkov, ktoré navodzujú pocit sviežosti a jedinečnosti.

Klasická obývačka


Na pohľad príjemná s upokojujúcou farebnou paletou neutrálnych tónov využívajúc svetlo, ktoré dotvára celkovú atmosféru. Nábytok vyrobený z prírodných materiálov, kvalitné textilné doplnky ako napríklad koberec a závesy, ktoré sú prvkami, ktoré dotvárajú príjemný interiér a elegantný luxus.

Rustikálna obývka


Teplé hnedé škály farieb podporujú domácu atmosféru a pocit hrejivého komfortu. Zároveň je možné použiť v kontraste moderné prvky, ktoré spolupracujú v prospech rustikálneho štýlu. Neoddeliteľnou súčasťou rustikálneho štýlu je použitie textilu s prevažne rastlinným motívom.

Mojím snom bolo mať obývačku, ktorá by vyjadrovala moje JA a v ktorej by som sa cítila príjemne nie len ja, ale aj moja návšteva. A STUDIO splnilo toto prianie nad moje očakávania. Vytvorilo plne funkčný priestor rešpektujúc aktuálne...

Čítať viac